WSF70N10G
MFR.Part #
WSF70N10G
JLCPCB Part #
C47116177
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.372nF 100V 15mΩ@4.5V 2.5V 21nC@10V 291pF 2pF 65A 83W TO-252-2L MOSFETs ROHS