WSD50P10ADN56
MFR.Part #
WSD50P10ADN56
JLCPCB Part #
C2880524
Package
DFN5X6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 100V 104W 2.59nF 2.5V 320pF 40A 45pF 75nC@10V 81mΩ@10V P-Channel DFN5X6-8L MOSFETs ROHS