WSF70N10
MFR.Part #
WSF70N10
JLCPCB Part #
C148436
Package
TO-252-2(DPAK)
Description
1 N-channel 100V 100pF 113W 13mΩ@10V 2.1nF 255pF 42nC@10V 4V 70A N-Channel TO-252-2(DPAK) MOSFETs ROHS