WSF60N06
MFR.Part #
WSF60N06
JLCPCB Part #
C148432
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 136pF 15mΩ@4.5V 2.578nF 203pF 20W 3V 60A 60V 9nC@4.5V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS