WSD30L68DN33
MFR.Part #
WSD30L68DN33
JLCPCB Part #
C5242075
Package
DFN-8(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.3V 131pF 245pF 3.415nF 30V 5.8mΩ@10V 60nC@10V 68A 69W P-Channel DFN-8(3x3) MOSFETs ROHS