WSD40L48DN33
MFR.Part #
WSD40L48DN33
JLCPCB Part #
C5185332
Package
DFN-8(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.3V 1.76nF 16mΩ@4.5V 185pF 228pF 30A 33nC@4.5V 35W 40V P-Channel DFN-8(3x3) MOSFETs ROHS