WSD40190DN56G
MFR.Part #
WSD40190DN56G
JLCPCB Part #
C5444510
Package
DFN5X6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.25mΩ@10V 1.2nF 180pF 190A 1V 40V 5.4nF 78nC@10V 96W DFN5X6-8L MOSFETs ROHS