WND35P12BJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
WND35P12BJ
JLCPCB Part #
C17225829
Package
D2PAK
Description
-40℃~+150℃ 1.2kV 1.4V@35A 35A 50uA@1200V D2PAK Diodes - General Purpose ROHS