BYT79-600,127
MFR.Part #
BYT79-600,127
JLCPCB Part #
C225064
Package
TO-220AC-2
Description
1 Independent 1.17V@15A 143A 15A 50ns 5uA@600V 600V TO-220AC-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS