SMBJ30CAJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
SMBJ30CAJ
JLCPCB Part #
C20140540
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 12.4A 1uA 30V 36.54V 48.4V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS