SMAJ54CAJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
SMAJ54CAJ
JLCPCB Part #
C20140236
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1uA 4.6A 400W@10/1000us 54V 65.8V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS