SMAJ24CAJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
SMAJ24CAJ
JLCPCB Part #
C20140217
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 10.3A 1uA 24V 29.23V 38.9V 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS