BYV34-600,127
MFR.Part #
BYV34-600,127
JLCPCB Part #
C602240
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 1.07V@20A 10uA@600V 20A 50ns 600V TO-220AB Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS