SMAJ13CAJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
SMAJ13CAJ
JLCPCB Part #
C20140203
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 13V 15.76V 18.6A 1uA 21.5V 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS