P4SOD54AX
MFR.Part #
P4SOD54AX
JLCPCB Part #
C20140135
Description
-65℃~+150℃ 1uA 4.6A 400W@10/1000us 54V 66.3V 87.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS