P4SOD43AX
MFR.Part #
P4SOD43AX
JLCPCB Part #
C7466740
Package
SOD-123F
Description
1uA 400W@10/1000us 43V 5.8A 52.8V 69.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS