P4SOD18AX
MFR.Part #
P4SOD18AX
JLCPCB Part #
C20140107
Description
-65℃~+150℃ 13.7A 18V 1uA 22.1V 29.2V 400W@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS