P4SOD14AX
MFR.Part #
P4SOD14AX
JLCPCB Part #
C20140099
Description
-65℃~+150℃ 14V 17.2A@10/1000us 17.2V 1uA 23.2V 400W@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS