BYV30W-600PQ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BYV30W-600PQ
JLCPCB Part #
C602578
Package
TO-247
Description
1 Independent 1.18V@30A 2uA@600V 30A 42ns 600V TO-247 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS