STE1206M1W0R024F
Extended
Manufacturer
Walter Elec
MFR.Part #
STE1206M1W0R024F
JLCPCB Part #
C201288
Package
1206
Description
1W 24mΩ ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS