WW25WR030FTL
MFR.Part #
WW25WR030FTL
JLCPCB Part #
C5356733
Description
-55℃~+155℃ 1W 30mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS