WW20WR510JTL
MFR.Part #
WW20WR510JTL
JLCPCB Part #
C172336
Description
-55℃~+155℃ 510mΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS