WW12XR500FTL
MFR.Part #
WW12XR500FTL
JLCPCB Part #
C6002152
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500mΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS