WR12W6R65FTL
MFR.Part #
WR12W6R65FTL
JLCPCB Part #
C3914817
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 6.65Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS