WW12XR390FTL
MFR.Part #
WW12XR390FTL
JLCPCB Part #
C6002149
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390mΩ Thick Film Resistor ±1% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS