WW12XR300FTL
MFR.Part #
WW12XR300FTL
JLCPCB Part #
C7390379
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300mΩ Thick Film Resistor ±1% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS