WW12WR270FTL
MFR.Part #
WW12WR270FTL
JLCPCB Part #
C171400
Description
-55℃~+155℃ 270mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS