WR02X164 JAL
MFR.Part #
WR02X164 JAL
JLCPCB Part #
C2612316
Description
-55℃~+125℃ 160kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS