WW12WR056FTL
MFR.Part #
WW12WR056FTL
JLCPCB Part #
C172324
Description
-55℃~+155℃ 333mW 56mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS