WR04X5111FTL
MFR.Part #
WR04X5111FTL
JLCPCB Part #
C170331
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS