WW12PR390FTL
MFR.Part #
WW12PR390FTL
JLCPCB Part #
C6926353
Description
-55℃~+155℃ 390mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS