WLFW2520Z0J100PB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLFW2520Z0J100PB
JLCPCB Part #
C3249834
Package
1008
Description
10uH 2.95Ω 300mA ±5% 1008 Power Inductors ROHS