WW12PR300FTL
MFR.Part #
WW12PR300FTL
JLCPCB Part #
C305330
Description
-55℃~+155℃ 300mΩ 500mW ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS