WR25X1103FTL
MFR.Part #
WR25X1103FTL
JLCPCB Part #
C171291
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 1W 250V ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS