WW10WR510JTL
MFR.Part #
WW10WR510JTL
JLCPCB Part #
C383894
Description
-55℃~+155℃ 510mΩ 667mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS