WR04X1201FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR04X1201FTL
JLCPCB Part #
C168197
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS