WW10PR100FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW10PR100FTL
JLCPCB Part #
C6609183
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS