WR04X561JTL
MFR.Part #
WR04X561JTL
JLCPCB Part #
C170419
Description
-55℃~+155℃ 50V 560Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS