WW08XR510FTL
MFR.Part #
WW08XR510FTL
JLCPCB Part #
C5356715
Description
100V 125mW 510mΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS