WR08X78R7FTL
MFR.Part #
WR08X78R7FTL
JLCPCB Part #
C334939
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS