WW08XR024FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW08XR024FTL
JLCPCB Part #
C7152374
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1500ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS