WQCW2520Z0J56NPB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WQCW2520Z0J56NPB
JLCPCB Part #
C3249139
Package
1008
Description
180mΩ 1A 56nH AEC-Q200 ±5% 1008 Power Inductors ROHS