WW08WR390JTL
MFR.Part #
WW08WR390JTL
JLCPCB Part #
C431819
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS