WW08PR100FTL
MFR.Part #
WW08PR100FTL
JLCPCB Part #
C2859368
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 100mΩ 150V 333mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS