WW06XR100FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW06XR100FTL
JLCPCB Part #
C5833243
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100mΩ Thick Film Resistor ±1% ±500ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS