WF12G476JTL
MFR.Part #
WF12G476JTL
JLCPCB Part #
C384450
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47MΩ ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS