WW06WR400FTL
MFR.Part #
WW06WR400FTL
JLCPCB Part #
C171357
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS