WR08X1152FTL
MFR.Part #
WR08X1152FTL
JLCPCB Part #
C170771
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS