WW06WR300JTL
MFR.Part #
WW06WR300JTL
JLCPCB Part #
C171363
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS