WR12X5R36FTL
MFR.Part #
WR12X5R36FTL
JLCPCB Part #
C2612688
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.36Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS